טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

0

ליעלי יש חווה

30.01.19 | כ״ד בשבט תשע״ט
יום רביעי - 17:00
מרכז תיאטרון בובות, רחוב דוד רמז 13 חולון


הצגה חדשה ומקסימה המשלבת משחק, הפעלת בובות ומוסיקה לגילאי שנתיים עד חמש. בהשראת השיר המוכר "לדוד משה הייתה חווה".
"ההצגה נוגעת בדיוק וברגישות במצבים וסיטואציות מחיי היום-יום של הילדים; חברות, עצמאות, הקשבה, תסכול ואי הסכמה. ומאפשרת לילדים להזדהות עם השחקנית… התפאורה החכמה, הטקסט המדויק, הבובות המרהיבות והמשחק המקצועי גורמים לילדים להיות חלק מעולמה של יעלי ולחוות יחד איתה את החוויה." (נורית גרנוב, עו"ס קלינית, התמחות בטיפול בילדים, נוער והורים).

יעלי משחקת בפינת הקוביות שבגן הילדים, ובתוך ארגז המשחקים היא מוצאת ערימת בובות של חיות.יעלי מצרפת קובייה לקובייה והנה היא בונה לחיות חווה משלהם. ופתאום… לפרה לאה עולות מחשבות שונות, פנחס התרנגול לא רוצה לאכול, לרוחל'ה הכבשה יש תלונות, שירלי הסוסה מתביישת לדהור וזריזי הכלב… רגע, איפה הוא? לאן הוא נעלם? יעלי מגלה שזה מ-מ-ש לא פשוט לטפל בכל החיות, אבל עם קצת דמיון ומחשבה, יהיה שמח ומעניין בחווה.

ההצגה הינה יצירתם של ניר טל ונעה אברמובסקי

כתיבה ובימוי: ניר טל; משחק והפעלת בובות: נעה אברמובסקי; עיצוב בובות ותפאורה: אופיר צויבל; מוסיקה: דניאל וייס; יעוץ מקצועי לגיך הרך: נורית גרנוב M.A; צילום: כפיר בולוטין; תודה לאביטל מנור-פלג; ההצגה הועלתה בסיוע המרכז לתיאטרון בובות חולון; מלים לגרסא העברית "לדוד משה היתה חווה" נכתבו על ידי אברהם ברושי.

התחל למכור איתנו
close slider

יצירת אירועים במהירות ובפשטות