טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

0

עדי שחם // אלה רונן // דאבל פיצ׳ר בעשן הזמן

15.04.19 | י׳ בניסן תשע״ט
יום שני - 21:00
עשן הזמן, באר שבע


אלה רונן ועדי שחם, שתיים מהיוצרות המסקרנות ביותר במוזיקה הישראלית העכשווית בערב משותף.

עדי שחם – Adi Shaham
זמרת, כותבת ויוצרת סינת’ פופ אפל ואקטיביסטי. התודעה הפמיניסטית והמפוכחת של עדי ניכרת בשיריה שעוסקים במפגשים בין בני אדם, ביחסי גברים ונשים ובביקורת חברתית נוקבת.
אלבום הבכורה של שחם צבא של מכשפות נותן ביטוי לקול ולכעס של נשים באשר הן ומחובר באופן מודע למסרים של תנועת #metoo, ושואב מקהילת הפייסבוק "סקס פמיניסטי" אותה היא מנהלת. השירים עוסקים בצורך של נשים להשמיע את קולן ולהתנער מהתפקידים שנכפים עליהן.
אלבום הבכורה של עדי הוקלט באווירת DIY ומינימליזם והופק יחד עם יובל רוזין, שגם מנגן באלבום, באולפן הביתי. שני הסינגלים מתוכו, הגיע ל יותר מ- 40 אלף צפיות. שירים מתוכו הושמעו בגלגלצ, כאן 88, כאן גימל, רדיו ת"א ותחנות רדיו רבות נוספות. האלבום קיבל ביקורות מפרגנות ב"הארץ", ב"מעריב" וב"כלכליסט" ונכנס לרשימת חמשת אלבומי השנה של תשע"ח ב"ישראל היום".
"פריצת השנה." נועה ארגוב, גלגלצ.
"צריך למחוא כפיים לעדי שחם, היא מתריסה אבל לא פרובוקטיבית… לא מוכנה להיות נחמדה רק כדי למצוא חן." איתמר זהר, "הארץ".

לצפייה ב״לרדת למחתרת״:
https://www.youtube.com/watch?v=d_QPS5LKuBM

Ella Ronen אלה רונן
אלה רונן יוצרת ומחברת בין עולמות – היא נמצאת על הקו בין ישראל לשוויץ, בין צליל העוד הקרוב והחם ומסורת הפולק הרחוקה והקרירה. בין קול ומנגינות שמלטפים את האוזן, ובין טקסטים חדים שדוקרים בבטן.
עם סינגלים כמו ״ארמי סונג״ ו״פליז״ שאומצו באהבה בתחנות רדיו בישראל ובאירופה, ו״הסדר הישן״ שהיה לחלק מהפסקול של מהפכת מי טו בישראל, אחרי שהופיעה כמופע פתיחה לאמיליאנה טוריני ובפסטיבלים גדולים ברחבי אירופה, במילותיו של בן שלו (הארץ):
״אלה רונן מסתמנת כקול ששווה לעקוב אחריו״.

לצפייה ב״הסדר הישן״:
https://www.youtube.com/watch?v=TL8qBctX_Gc

התחל למכור איתנו
close slider

יצירת אירועים במהירות ובפשטות